Skip to content

Bolt uruchomił różnego rodzaju kategorie przejazdów

Spis treści

Wrocław, Polska – Bolt wprowadził we Wrocławiu kategorie Green, XL i Premium. Mieszkańcy Wrocławia będą mogli wybrać w aplikacji przejazdy dostosowane do swoich potrzeb – kabiny elektryczne lub hybrydowe, większe samochody lub samochody premium.

Bolt stale wprowadza innowacje, aby zapewnić lepsze doświadczenia dla naszych jeźdźców i kierowców. Nowe kategorie powstały w oparciu o opinie klientów, którzy często prosili o większe pojazdy lub opcje ekologiczne.

Misją firmy Bolt jest uczynienie transportu dostępnym dla każdego po uczciwej cenie. Nowe kategorie pozwalają nam pomóc jeszcze większej liczbie osób dotrzeć tam, gdzie potrzebują.

Aby skorzystać z jednej z nowych kategorii, wystarczy, że podczas zamawiania przejazdu wybierzesz odpowiednią ikonę przed potwierdzeniem przejazdu w aplikacji na smartfonie.

Powiadomiony zostaniesz za pomocą automatycznej wiadomości tekstowej lub e-maila, gdy będziesz musiał dokonać zmiany w zamówieniu przejazdu.

Jeśli potrzebujesz pomocy, po prostu daj znać! Konsultanci obecni pod numerem telefonu na stronie kontakt bolt wrocław, odpowiedzą na pytania odnośnie komunikacji, która jest oferowana przez firmę Bolt.

Bolt, super-aplikacja dla miejskiej mobilności, ogłosił wprowadzenie trzech nowych kategorii w swojej wrocławskiej ofercie: Bolt Green, Bolt XL i Bolt Premium.

Bolt Green to kategoria przejazdów w samochodach elektrycznych lub hybrydowych w tej samej cenie co kategoria podstawowa.

Bolt XL to kategoria przejazdów w samochodach z 6 miejscami dla pasażerów.

Bolt Premium to kategoria, w której przejazdy realizowane są w samochodach z najwyższej półki, a kierowcy partnerów mają oceny powyżej 4,8.

Bolt z dumą ogłasza, że nasza aplikacja ridesharingowa jest już dostępna w polskim mieście Wrocław!

Mieszkańcy Wrocławia mogą teraz korzystać z naszej aplikacji, aby połączyć się z kierowcami, którzy są licencjonowani przez miasto, i poprosić o przejazd. Obecnie oferujemy sześć kategorii przejazdów: komfort i ochrona. Najpopularniejszą kategorią jest komfort, a następnie protect.

Mieszkańcy najczęściej korzystają z aplikacji w sobotnie wieczory, a przejazdy kończą się w centrum miasta, np. na dworcu Wrocław Główny. Średnio przejazdy trwają około 13 minut.

Największy napiwek przekazany kierowcy partnerskiemu w 2021 roku wyniósł 55,55 zł, a rekordzista wykonał 400 przejazdów w ciągu 12 miesięcy.

3 komentarze

 1. Karol
  28 lipca 2022 @ 15:03

  Chętnie skorzystam z tak szerokiego wachlarza usług firmy Bolt i wybiorę opcję odpowiadającą moim potrzebom. Już nie mogę się doczekać współpracy z Państwem!

 2. Franek
  28 lipca 2022 @ 15:05

  Jestem podekscytowany możliwością skorzystania z profesjonalnych usług Bolt.

  Myślę, że te usługi przydadzą mi się nie raz w przyszłości.

 3. Wacek
  28 lipca 2022 @ 15:06

  Szukałem miejsca, które oferuje połączenie jakości, ceny i wygody i wierzę, że Bolt może zapewnić taką usługę.

  Oczekuję wysokiej jakości usług i wyjątkowych doświadczeń z firmą Bolt.

Dodaj komentarz