Skip to content

InPost wprowadza ułatwienia dla użytkowników OLX

Spis treści

Rynek e-commerce od lat wyznacza trendy. InPost, firma specjalizująca się w dostawach pocztowych, stała się jednym z liderów tej branży w Polsce. 

Zacieśnia się współpraca pomiędzy InPost i OLX, która ułatwi życie użytkownikom platformy sprzedażowej. Teraz nie będzie konieczne drukowanie etykiet adresowych, jeśli do wysyłki będziemy używać paczkomatów InPost. Zmiany zostały zapowiedziane na początku tego roku, ale teraz wchodzą w życie. Nowa funkcjonalność pozwala kupować z całego świata bez drukowania etykiet i kopert!

Teraz możliwe jest nadawanie paczek bez drukowania etykiet. Opcja ta jest dostępna dla osób, które będą korzystać z paczkomatów InPost. Dla tych, którzy nie mają w domu drukarki, będzie to spore udogodnienie.

Współpraca pomiędzy OLX i InPost będzie doceniona przez wszystkich użytkowników. Aby skorzystać z nowej opcji wystarczy wybrać opcję „Wyślij bez etykiety”. Tak o zmianach mówią przedstawiciele InPost i OLX.

Teraz wystarczy mieć zainstalowaną aplikację InPost, a firma transportowa zajmie się resztą. Taką współpracę OLX i InPost z pewnością docenią wszyscy użytkownicy. Aby skorzystać z nowej opcji wystarczy wybrać opcję „Wyślij bez etykiety”. Tak o zmianach mówią przedstawiciele InPost i OLX.

Dzięki OLX kontakt, możliwe jest uzyskanie informacji na każdy rodzaj świadczonych usług.

Zmiany w Paczkomatach® InPostu, które rozpoczęły się w ubiegłym tygodniu, zostały wprowadzone, aby ułatwić sprzedawcom OLX nadawanie przesyłek. Dzięki nowemu systemowi wystarczy zeskanować kod QR z aplikacji InPost na czytniku lub wpisać kod dostawy na ekranie, a skrzynka otworzy się automatycznie.

Została nawiązana współpraca z firmą InPost, aby zaoferować naszym klientom możliwość drukowania etykiet wysyłkowych dla paczek wysyłanych z paczkomatów bezpośrednio na własnych drukarkach. W ten sposób klienci nie tylko będą mogli drukować etykiety w domu, ale również zaoszczędzą pieniądze i czas na transporcie paczek do centrów dystrybucyjnych InPost.

Przykładem takich działań jest możliwość nadania paczki bez generowania i drukowania etykiety, którą można realizować dzięki udanej współpracy z firmą InPost. Zapewniając użytkownikom bezproblemowe i wygodne rozwiązania.

3 komentarze

 1. Tomek
  7 czerwca 2022 @ 10:50

  Ja osobiście cieszę się, że użytkownicy olx będą mieli takie udogodnienia.

  Dobrze wiedzieć, że konsumenci mogą być teraz bardziej bezpieczni, gdy kupują lub sprzedają na olx.

 2. Halina
  7 czerwca 2022 @ 11:28

  Olx to świetna platforma do wystawiania i kupowania produktów, ale brakowało jej w obszarze obsługi klienta. Dzięki tej nowej funkcji użytkownicy będą mogli szybko uzyskać odpowiedzi na swoje pytania, co sprawi, że poczują się pewniej, dokonując zakupu.

  Mam nadzieję, że inne firmy pójdą za przykładem i dodadzą tego typu funkcję obsługi klienta.

 3. Franek
  7 czerwca 2022 @ 11:29

  Nie jestem pewna, czy kiedykolwiek wcześniej byłam tak podekscytowana nową usługą.

  To szaleństwo, że użytkownicy olx będą mieli takie udogodnienia.

Dodaj komentarz