Skip to content

Jak działa aplikacja Booksy?

Spis treści

Deweloperzy walczą o innowacyjne pomysły, głównie po to, by ułatwić użytkownikom życie i stać się jednym z podstawowych narzędzi codziennego użytku. Widziano już aplikacje do monitorowania ruchu czy zamawiania jedzenia, teraz czas skorzystać z oprogramowania, które pozwala umówić się na wizytę u fryzjera lub kosmetyczki. Mowa o aplikacji Booksy, która zbiera coraz więcej pozytywnych recenzji i przyciąga klientów i przedsiębiorców.

Poznano już aplikacje do monitorowania sytuacji na drogach czy zamawiania jedzenia, a teraz przyszedł czas na oprogramowanie, które pozwala umówić się na wizytę u fryzjera lub kosmetyczki. Mowa o aplikacji Booksy, która zbiera coraz więcej pozytywnych recenzji i przypadła do gustu zarówno klientom, jak i przedsiębiorcom. Co warto o niej wiedzieć?

Booksy to bardzo przydatna i łatwa w obsłudze aplikacja, która zgromadziła miliony użytkowników. System powstał z myślą o szybkim i intuicyjnym wyszukiwaniu usług z branży beauty and wellness, ale to nie wszystko. Dzięki niej możemy błyskawicznie umówić się na wizytę u konkretnego specjalisty – wszystko to bez wychodzenia z domu. Możliwość umówienia wizyty u kosmetyczki, fryzjera lub fryzjera ułatwia życie, ponieważ wszystko można zrobić za pomocą zaledwie kilku dotknięć ekranu smartfona. Co ciekawe, za tworzenie i wdrażanie aplikacji na rynku odpowiedzialny jest Stefan Batory – polski przedsiębiorca, który zbudował kilka firm i start-upów i osiągnął sukces na arenie międzynarodowej. Wraz z rozwojem projektu, jego lista funkcji stale się powiększa. Użytkownicy mogą umawiać się na wizyty nie tylko w firmach świadczących usługi z zakresu zdrowia i urody, ale także technologii, finansów i telekomunikacji.

Aplikacja posiada dwa widoki – jeden dla osób prowadzących firmy, a drugi dla klientów zainteresowanych konkretnymi usługami. Jest całkowicie darmowy dla klientów i nie jest wymagana rejestracja, gdy chcesz po prostu przeglądać oferty z lokalnego salonu fryzjerskiego, biura gastronomicznego lub masażystki. Aby umówić się na spotkanie, należy jednak założyć konto. Co ważne, Booksy oferuje również opcje płatności online, co bardzo pomogło podczas pandemii. System umożliwia również komentowanie, co jest bardzo pomocne dla innych użytkowników aplikacji. Warto dodać, że Booksy można pobrać zarówno na smartfony z systemem Android, jak i iOS.

Numer telefonu Booksy jest obsługiwany przez konsultantów na stronie telefon booksy. Telefon Booksy jest dostępny dla zainteresowanych od poniedziałku do piątku.

3 komentarze

 1. Marta
  11 sierpnia 2022 @ 13:25

  Jestem fanką aplikacji booksy i będę zamawiać stale przez tę aplikację. To dla mnie prawdziwa radość, że mam taką aplikację na wyciągnięcie ręki.

  Doceniam fakt, że mogę zamówić książki z każdego zakątka świata i mieć je dostarczone do moich drzwi. Dzięki temu stałam się lepszą osobą, ponieważ mogłam czytać książki z różnych stron świata.

 2. Jola
  11 sierpnia 2022 @ 13:25

  Jest naprawdę przydatna, zwłaszcza gdy szukam książek do czytania. Korzystam z niej stale i jest to dla mnie prawdziwa radość, że mam taką aplikację na wyciągnięcie ręki.

 3. Iwona
  11 sierpnia 2022 @ 13:36

  Używam Booksy od kilku lat i ta aplikacja jest o wiele łatwiejsza niż zamawianie online. Uwielbiam fakt, że mogę zamówić w biegu i jest dostarczany do moich drzwi. Wygląda na to, że ich wybór pozycji wzrósł ogromnie.

Dodaj komentarz