Skip to content

TOYA GO poszerza swoją ofertę kanałów telewizyjnych

Spis treści

TOYA z przyjemnością informuje, że TVN stał się częścią serwisu TOYA’s Go. Jest to wynik porozumienia pomiędzy TOYA a TVN S.A., będącego częścią procesu zainicjowanego przez Krajową Radę Radiofonii i Telewizji. Przypomnę, że w ostatnim czasie wprowadziliśmy do TOYA GO pięć innych kanałów podlegających zasadzie must-carry must-offer: Polsat, TV4, TVP1, TVP2, TVP3.

TVN jest dostępny poprzez aplikację dla wszystkich Abonentów z dowolnym pakietem telewizyjnym, poza domem nie tylko w Polsce, ale i w całej Unii Europejskiej.

TVN, który jest najpopularniejszą stacją telewizyjną w Polsce i absolutnym must-have, jeśli chodzi o najlepszą rozrywkę, ofertę serialową, telewizję śniadaniową czy serwis informacyjny w kraju, będzie teraz dostępny dla wszystkich użytkowników platformy TOYA GO.

Z TOYA można się skontaktować poprzez formularz kontaktowy, e-mail oraz numer telefonu podany na stronie numer telefonu toya.

Głównym kanałem w szerokim portfolio Grupy Discovery jest TVN, będzie teraz dostępny dla wszystkich użytkowników platformy TOYA GO. To najpopularniejsza stacja telewizyjna w Polsce i absolutny must have, jeśli chodzi o najlepszą rozrywkę, ofertę serialową, telewizję śniadaniową czy serwis informacyjny w kraju – powiedział członek zarządu TVN Grupy Discovery.

TOYA GO oferuje więcej niż tylko oglądanie telewizji na żywo. Umożliwia także nagrywanie ulubionych programów na odbiorniku cyfrowym 3G i MAXX, planowanie nagrań z tygodniowym wyprzedzeniem oraz słuchanie starannie dobranych internetowych stacji radiowych w wielu kategoriach.

TOYA oferuje najbardziej pouczające i rozrywkowe oglądanie filmów, dostępne 24/7. Umożliwia oglądanie kilku tysięcy pozycji z katalogów VOD, zarówno płatnych, jak i darmowych. Bardzo popularny jest również dostęp do blisko 70 kamer internetowych zainstalowanych w hot spotach w miastach, w których TOYA posiada swoje sieci kablowe. Dodatkowo dostępne są ważne informacje o warunkach meteorologicznych i alarmach smogowych. Z tej funkcjonalności może korzystać każdy, gdyż nie wymaga ona logowania, podobnie jak oglądanie lokalnego programu telewizyjnego TOYA.

3 komentarze

 1. Adrian
  18 sierpnia 2022 @ 10:54

  Bardzo się cieszę, że TVN został włączony do oferty TOYA GO. Na ten moment czekałem jako klient od dawna.

 2. Magda
  18 sierpnia 2022 @ 10:55

  Często korzystam z serwisu i doceniam łatwość jego obsługi. Świetnie, że TVN dołączył do oferty TOYA GO, dzięki czemu korzystanie z niej jest jeszcze łatwiejsze!

 3. Paweł
  18 sierpnia 2022 @ 10:55

  Jestem przekonany, że to początek nowej ery dla TVN i mam nadzieję, że nadal będziecie pracować nad udoskonalaniem swoich usług i zapewnicie jeszcze więcej możliwości dla klientów.

Dodaj komentarz