Skip to content

Verva Activejet ma na celu Tour de France

Spis treści

Po latach zmagań z konsekwentnymi sukcesami drużyna Verva Activejet wreszcie zasłużyła na miejsce w ścisłej czołówce kolarstwa zawodowego.

Firma Activejet oferuje swoim klientom wiele możliwości komunikacji na kontakt activejet. Za pośrednictwem strony internetowej możesz skontaktować się z Activejet poprzez formularz kontaktowy oraz telefonicznie.

W tym sezonie drużyna zdobyła status Professional Continental, co daje jej możliwość startu w zawodach najwyższej kategorii, takich jak Tour de France. Drużyna została oficjalnie zaprezentowana w środę w stołecznym Centrum Olimpijskim i będzie miała siedzibę w Warszawie.

W skład 16-osobowej ekipy wchodzi pięciu doświadczonych polskich kolarzy, którzy mają pomóc w rozwoju grupy utalentowanej młodzieży. W składzie jest także czterech obcokrajowców – dwóch Czechów, Niemiec i Hiszpan.

Dzięki wsparciu Orlenu udało się zrealizować projekt mający na celu wypromowanie młodych polskich rowerzystów do konkurowania z najlepszymi na świecie. To jedyny sposób na systematyczne podnoszenie swoich umiejętności i tym samym realizację moich wielkich marzeń sponsorów i zawodników startujących w najbardziej prestiżowym wyścigu na świecie Tour de France z naciskiem na Cosmarę.

Jako młody człowiek marzyłem o sukcesie sportowym, a cele te udało mi się osiągnąć w lekkiej atletyce. Oprócz świateł moim ulubionym sportem jest kolarstwo i zawsze podziwiałem i szanowałem sportowców uprawiających tę trudną i wymagającą dyscyplinę – powiedział obecny na inauguracji minister sportu Witold Bańka.

Powód, dla którego PKN Orlen zdecydował się na udział w planie utworzenia profesjonalnej drużyny kolarskiej w Polsce, wyjaśnił w prezentacji zespołu Wojciech Jasiński, Prezes Zarządu Spółki Paliwowej. Jak wyjaśnił, uważa, że ​​mądre i obustronnie korzystne byłoby nawiązanie bliższych relacji między polskim biznesem a liderami sportu. Według niego jest to również wymierny przykład społecznej odpowiedzialności biznesu, gdyż celem grupy jest nie tylko osiąganie wyników sportowych, ale także promowanie aktywnego stylu życia oraz promowanie ikon sportu, które mogą być wzorem dla dzieci i młodzieży.

Zadowolenia z jakości sprzętu, jakim dysponuje zespół. – Wiele lat temu, kiedy byli graczami, często było jak biedni krewni, gdy podróżowali na Zachód. Dziś można poszczycić się rowerami, samochodami technicznymi, autobusami, sprzętem i można patrzeć z góry na wiele ekip z innych krajów.

3 komentarze

 1. Adam
  3 sierpnia 2022 @ 13:43

  To świetnie, że Activejet jest tak silną marką. Myślę, że są zadowoleni z postępów i efektów swoich działań.

 2. Bożena
  3 sierpnia 2022 @ 13:44

  Myślę, że Activejet to świetna firma, w której warto się znaleźć. Mają wielu zadowolonych klientów i dobrze im się wiedzie.

 3. Marcin
  3 sierpnia 2022 @ 13:45

  Fakt, że istnieją od tak dawna i mają tak lojalnych zwolenników, zdecydowanie świadczy o ich jakości.

  Lubie ich i nieustannie im dopinguje.

Dodaj komentarz