Skip to content

CDA Premium dostępne na telewizorach Samsung Smart TV

Spis treści

CDA Premium to płatny serwis VOD, który zapewnia dostęp do katalogu tysięcy filmów, seriali i kreskówek.

Samsung ogłosił dodanie do swojej platformy Smart TV nowej usługi strumieniowania filmów – CDA Premium. Serwis oferuje ponad 10 000 filmów i programów telewizyjnych – w tym wielokrotnie nagradzane tytuły, takie jak „Peaky Blinders” (angielski serial gangsterski), „Tabu” z Tomem Hardym w roli głównej, francuski dramat kryminalny pt. „Les Miserables”. Warto zaznaczyć, że nie jest to lista przypadkowych tytułów: to starannie wyselekcjonowany zbiór treści, który odzwierciedla to, co chcieliby zobaczyć kinomani.

Ofertą CDA Premium objęte są filmy niemal każdego gatunku, od akcji, kryminałów i komedii, przez dramaty i dramaty, po głośne, nagradzane filmy dokumentalne. CDA Premium to także jeden z największych katalogów filmowych dla platform VOD w Polsce: od animowanych bajek po familijne filmy fabularne dla całej rodziny.

Aby obejrzeć przebój filmowy lub zorganizować maraton filmowy, potrzebujesz odpowiedniego telewizora, aby zapewnić niesamowite wrażenia. Modele Neo QLED, takie jak QN91A lub QN85A, to dobry wybór. Dzięki technologii Quantum Mini LED kontroluje podświetlenie dokładniej niż kiedykolwiek, a ekran pokazuje więcej szczegółów obrazu i poprawia kontrast. Łącząc 1 miliard doskonałych odcieni, dzięki 100% intensywności kolorów (dzięki technologii Quantum Dot), obraz będzie tak realistyczny i przekonujący, że trudno oderwać wzrok od ekranu. Dodatkowo, za pomocą technologii deep learning, potężny procesor AI Neo Quantum 4K poprawia jakość wyświetlanych treści do najbliższej rozdzielczości 4K.

Uzupełnieniem wizualnej uczty jest dźwięk przestrzenny, który można ulepszyć za pomocą soundbarów z serii Q, takich jak HW-Q800A lub HW-Q700A. Dzięki technologii Doby Atmos i DTS:X[1] te urządzenia pozwolą Ci usłyszeć każdy dźwięk z dowolnego miejsca. Dodatkowo wielokanałowy dźwięk przestrzenny w formacie 3.1.2. Rozprzestrzeni dźwięk równomiernie w całym pomieszczeniu. Większe wrażenia są również dostępne dzięki doskonałej współpracy między telewizorem Neo QLED a soundbarem z serii Q. Funkcja Q-Symphony łączy ze sobą głośniki obu urządzeń, kierując dźwięk na boki, do przodu i do góry. W rezultacie widzowie mogą liczyć na pełne doświadczenie audiowizualne, aby zanurzyć się w świecie filmów i seriali.

Warto wiedzieć, że numer kontaktowy nie jest obsługiwany, jedyną pomocą, jaką świadczą pracownicy cda premium kontakt telefoniczny jest wsparcie online.

3 komentarze

 1. Marek
  23 sierpnia 2022 @ 11:06

  To duży krok dla mnie i mojej rodziny. Czekałem na ten moment od dłuższego czasu.

  Mam nadzieję, że Wy wszyscy również będziecie mogli doświadczyć tej samej radości ze swoim telewizorem.

 2. Konrad
  23 sierpnia 2022 @ 11:07

  CDA Premium to wysokiej jakości format audio i świetnie, że mój telewizor będzie go obsługiwał. Jest to coś, z czego jestem niezwykle dumny.

 3. Cezar
  23 sierpnia 2022 @ 11:08

  Jestem bardzo szczęśliwy! CDA Premium zagości u mnie w domu.

Dodaj komentarz