Skip to content

Martes Sport jest już w Parku Handlowym w Jaśle

Spis treści

Martes Sport to jedna z największych w Polsce sieci sklepów sportowych z oddziałami w ponad 50 miastach na terenie całego kraju. Oferuje szeroką gamę produktów, w tym odzież i obuwie sportowe, akcesoria, elektronikę, sprzęt zimowy i wiele innych artykułów do aktywnego stylu życia.

Martes Sport, sieć sklepów sportowych, dołączyła do grona najemców Parku Handlowego Go! Retail Park w Jaśle. Lokal zajmie powierzchnię 730 mkw. i będzie jednym z 12 sklepów w centrum. 

Martes Sport infolinia jest dostępna od poniedziałku do piątku i odpowiada na pytania odnośnie funkcjonowania sklepu.

Nowy sklep będzie oferował szeroki asortyment produktów, w tym odzież i obuwie sportowe, akcesoria, elektronikę, sprzęt zimowy i wiele innych artykułów do aktywnego stylu życia.

Park Handlowy Go! Retail Park jest największym parkiem handlowym w Jaśle. Projekt zlokalizowany jest przy drodze krajowej DK 73 Krosno-Gorlice, w sąsiedztwie hipermarketu spożywczego Kaufland, w otoczeniu osiedli mieszkaniowych i instytucji publicznych. Na powierzchni 7,5 tys. mkw. zaoferuje szeroki wybór sklepów i usług zarówno lokalnym mieszkańcom, jak i gościom z innych miast.

Nowe centrum handlowe będzie wizytówką regionu. Obiekt położony jest w centrum miasta i posiada łatwy dostęp ze wszystkich kierunków. Dzięki kompleksowej ofercie handlowej i usługowej będzie atrakcyjnym miejscem zakupów dla klientów z całego regionu. Wśród potwierdzonych najemców jest Martes sport, który jest znanym sprzedawcą odzieży sportowej posiadającym 12 sklepów w całych Niemczech. Dla zmotoryzowanych klientów dostępnych jest przez cały czas blisko 300 miejsc parkingowych.

3 komentarze

 1. Darek
  12 lipca 2022 @ 13:31

  W Jaśle nie ma zbyt wielu sklepów oferujących odzież i obuwie sportowe, ale Martes jest jednym z nich. W końcu się ubiorę, gdyż jest to porządny sklep.

 2. Natalia
  12 lipca 2022 @ 13:32

  To świetny sklep oferujący odzież i obuwie sportowe, a ja w końcu mogę się ubrać.

  Cieszę się, że istnieje, bo teraz nie będę musiała jechać aż do Warszawy, żeby się ubrać!

 3. Jarek
  12 lipca 2022 @ 13:43

  Ale cieszę się, że w Jaśle jest Martes – porządny sklep sportowy. Wreszcie będę mogła ubrać się tak, jak powinnam na swoje treningi.

Dodaj komentarz